Na den modelky aneb Holky z jb Brunex Superior v akci

Po náročném závodě SP v Novém Městě na Moravě na masáž? Kdepak, holky z jb Burnex měly jiný porgram

Po roce a ve větším počtu se sešly členky bikového týmu jb Brunex Superior Factory Racing, včetně české reprezentantky Simony Spěšné k nafocení lifestyle kolekce. Propojení profesionálního světa cyklistek, které vyměnily dresy za civilní outfit, oko uměleckého fotografa, make-up artistky daly vzniknout krásné sérii fotografií, kde samozřejmě nemůže chybět kolo. Jako doplněk, jako součást životního stylu.

„Focení probíhalo venku, autem jsme vyráželi z ateliéru do různých lokací v Praze, co už byly předem vybrané. Vše jsme měli zajištěné přes agenturu, včetně skvělého fotografa, který dělal i pro Miss Česká republika. V týmu byla ještě jedna stylistka a vizážistka a všichni byli strašně trpělivý a milí.  Co se týče outfitu, bylo to něco jiného, než minulý rok a musím říct, že se mi tohle líbilo víc.

S holkama jsme si to ohromně užily, i když to bylo vše naprosto profesionálně pojaté. Ale je to vždy taková příjemná změna, na chvíli utéct od kola a zkusit něco jiného.

Každá jsme měly dva outfity, první komplety byly barevné, pohodlné a pak jsem dostala outfit „go and date on the bike“, který se mi hodně líbil,” svěřila se Simona.

Jak se práce modelek zhostil kvartet žen, včetně české bikerky si můžete prohlédnout v naší galerii.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková