BUĎ VIDĚT! Iniciativa Bezpečně Na Kole zve na předvánoční soutěž.

Jezdíte do práce a domů na kole za šera? S novým webem iniciativy Bezpečně na kole (www.BezpecneNaKole.cz) přichází předvánoční klání o zajímavou trofej, díky které budete zářit do dáli. Nestaňte se noční můrou, buďte vidět!

Jsou malá, ale výkonná, a rozhodně jsou pořádně a dlouho vidět. Světla Specialized Stix Sport Combo zvýší vaši bezpečnost v noci i ve dne. Přední i zadní světla jsou silná a jasná, poskytují široký paprsek, dobře viditelný ze stran. Mají šest světelných módů, praktické USB napájení, a snadno se montují.
Vyhrávají úplně všichni! Ať odpovíte správně nebo ne, získáte slevu na nákup vybavení u specialistů na dětskou cyklistiku ve Skibi.cz. Uveďte do poznámky k objednávce kód BNK1512 a získejte slevu 10% na libovolné dětské oblečení na kolo nebo cyklistické doplňky (helmy, rukavice apod.) v nabídce Skibi.cz. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi či slevami eshopu Skibi.cz. Akce platí do konce prosince 2015.
Když vyráží do šera najíždět další kilometry, na světla Stix Sport Combo spoléhá také fourcrossový a enduro šampion Michal Prokop. A právě Michal vylosuje ze správných odpovědí výherce soutěže. Uzávěrka soutěže je 30. listopadu 2015.
Autor: Press news
Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková