Pavla Havlíková jede na vítězné vlně

Pavla Havlíková jede na vítězné vlně a svou formu přeměňuje v jeden úspěch za druhým. Před 14 dny, 3, místo na SP, minulý týden vítězství v ČP , tuto neděli suverénně ovládla závod ve Švýcarsku.

Další vítězství vybojovala Pavla Havlíková, tentokrát v závodě  první kategorie kalendáře UCI ,  EKZ CrossTour ve švýcarském Hittnau a upevnila si tak průběžně vedoucí pozici v pětidílném seriálu. Pavla byla favoritkou již před startem a svou úlohu bezchybně splnila. Po startu nasadila důrazné tempo, kterému jen chvili stačila mladá Švýcarka, Sina Frei, ale zanedlouho se Pavla vydala na sólo jízdu. Dvě mladé švýcarské závodnice pak dojely na druhém a třetím místě, s odtupem 34, resp. 55 vteřin. Závod se jel z krásného podzimního počasí, které přilákalo velkou diváckou kulisu.