Kalendář Czech Mix Teamu je pokřtěn a k prodeji !

Kalendář pro r. 2016 dámského uskupení Czech Mix Teamu, s podtitulem „Kolo jako šperk“, má za sebou slavnostní křest. Stalo se tak u příležitosti dvouletého výročí otevření plzeňské prodejny Specialized Concept Store Kmotrem kalendáře byl „místňák“, a především špičkový závodník, Roman Kreuziger.

V obchodě plném příznivců cyklistiky, jak mužské, tak i té něžnější části  jsme mohli zahlédnout další sportovní osobnosti, kromě Romana Kreuzigera, který přišel i s manželkou Míšou a dcerkou Viktorkou, se přišli podívat  František Raboň, nechyběli samozřejmě majitelé obchodu Tomáš a Roman Ondráčkovi, křestu byl přítomen i fotbalista plzeňské Viktorky, Marián Čišovský, akci přijelo podpořit i vedení z pražské centrály Specialized, slávu si nemohl nechat ujít ani  týmový mechanik Czech mix týmu,Vláďa Kříž, který dámy na zahraničních cestách doprovází.

Krátce po 17 hodině začal vlastní křest. Za Czech Mix Team dorazily čtyři aktérky, Božena Kučerová, která byla hlavní koordinátorkou letošního focení,  Tereza Gargelová z Litovle, Aneta Rotterová z Lanškrouna a Monika Simonová z České Třebové.

T15_6501

„ Byla to pro nás velmi příjemná atmosféra. Trochu napětí bylo, když se špuntu ze šampáňa nechtělo ven a Roman musel hodně tahat, aby se kalendář mohl pěkně polít“, popisuje křest Boženka. „ Pak následovala autogramiáda, Romana, Feryho, podepisovaly jsme i my, diskutovalo se na povedenými fotografiemi. Jinak Roman má náš velký dík a obdiv. Jednak, že si udělal čas  a také…věnoval svůj podepsaný dres do aukce „ Kopeme za Čišu“, což je charitativní  projekt na pomoc domácímu fotbalistovi v boji se zákeřnou nemocí“, adresovala slova chvály na adresu „kmotra“, Romana Kreuzigera.

 

Skutečně povedený kalendář Czech Mix teamu si můžete objednávat na adrese bozka.kucerova@seznam.cz nebo sledujte týmové stránky, kde budou zveřejněny prodejci. Cena kalendáře je 389 Kč.

Autor: Kája P.
Foto: Tomáš Tesař

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková