Vánoční dárky – tipy redakce DNK # 4.

I dnes naše tipy, i dnes kolem kol. Pro velké i malé. Tak se podívejte a vybírejte…

SADA MYCÍCH KARTÁČŮ MUC-OFF


Sada pomocníku k mytí kola udělá tuto činnost jistě příjemnější. Pět kartáčů v různých provedeních, od úzkých, které jsou určené pro ozubené součástky kola či jiných, špatně dostupných míst (Claw  a Detail Brush), až po ty hrubší, kterými perfektně vyčistíte ráfky, paprsky kol. Kartáče mají specielní střih štětin a pogumovanou ochranu hran, abyste při mytí nepoškodili lak či cokoliv jiného.

A když k tomuto dárku přidáte navíc mycí prostředek Bike Cleaner, vaše kola se budou skvět každodenně čistotou !

 

BONTRAGER FLARE R TAIL LIGHT


Skvělý dárek pro cyklistu, který na kole jezdí bez ohledu na klimatické i světelné podmínky, zkrátka neřeší ani mlhu, ani svůj návrat za tmy. Také máte někoho podobného doma ? V tom případě skvělou investicí pro jeho bezpečnost je světlo Bontarger Flare R Tail Light. Velmi jednoduše a rychle se upevňuje na sedlovku, jeho 65  lumenů zajišťuje viditelnost 2 km přes den a dokonce 5 kilometrů. Konstrukce samotného světla umožňuje jej spatřit v skutečně širokém úhlu 270 ° . Nechybí ani volba denního a nočního režimu.

Cena : od 59 $
http://www.trek-bikes.cz/prodejci/s-4

 

CYKLOPOČÍTAČ  CAT VELO WIRELESS


Pokud hledáte jednoduchý, značkový a cenově sympatický  cyklocomputer, se základními funkcemi, které na kole právě vy potřebujete, dobrou volbou bude japonská značka CATEYE a její  bezdrátový cyklopočítač CAT Wireless.  Nabízí  8 funkcí: denní / celková vzdálenost, okamžitá / průměrná / max. rychlost, čas jízdy, hodiny, spotřeba kalorií; plus doplňkové funkce, například automatický  START / STOP. Součástí balení je  univerzální držák na řídítka nebo představec. Barvy si můžete vybrat od klasické černé, přes čistě bílou nebo s červeným, oranžový či žlutým rámečkem.

Cena: 999,- Kč
www.cateye.cz

DĚTSKÁ HELMA  CRATONI AKINO 

   
Rozzářete oči vašemu malému cyklistovi novou helmou na kolo. CRATONI Akino nabízí maximální bezpečnost pro nejmenší jezdce. K dispozici je v mnoha provedeních, jak pro chlapce, tak i pro dívky. Akino je lehká, ale přitom velmi nabízí kvalitní ochranu hlavy, díky tzv. in-mold konstrukcí. Má 13 ventilačních otvorů a dělený řemínek, který ulehčuje zapínání helmy. Je vybavena integrovanými reflexními prvky.

Cena: 750,- Kč
www.mojekolo.cz

Autor: Kája P.

 

 

 

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková