Dresslerova Škola kola – sledujte nový video blog na Youtube

Nový video blog připravil populární učitel „kolo jízdy“, Josef Dressler, premiérový díl  si můžete pustit již příští neděli, 13.března. 

„ V tomhle seriálu se budu snažit zúročit všechny svoje zkušenosti z posledních dvaceti let, kdy učím cyklisty ovládat svoje kola. Tak, aby měli z kola co největší radost. Budu se věnovat hlavně výuce techniky jízdy na kole, ale i výběru kol a komponentů, doporučeným lokalitám, trendům i reportážím ze zákulisí. V plánu jsou i nějaké speciální díly. Celý projekt je živý a jednotlivé díly se budou točit průběžně, budou reagovat na aktuální dění a taky na ohlasy a hlasování diváků Většinu z nich bude točit a stříhat Rob Trnka “, představuje svůj projekt Pepa Dressler.

„Představa je jasná. Každý díl bude zhruba minutu a půl až dvě minuty dlouhý. Tak aby vás nezdržoval, ale řekl vše podstatné. Jednoduchou a přímočarou formou. Bez zbytečných efektů a kudrlinek. Vše bude samozřejmě zdarma a budu se snažit,a by blog diváky co nejvíc učil a bavil“, láká všechny, co mají zájem se na kole něco přiučit

Videoblog se bude vysílat na kanále dressler.cz, na www.youtube.com ,  v 2-3 týdenních intervalech, každý díl budete moci sledovat i na TV Nova sport a TV Fanda.

A tady upoutávka k pořadu…..ať se máte na co těšit

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FgPocc4K1Oo

Autor: TZ
Foto: archiv autora

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková