Šik do města. Představujeme Kellys TOWN Cap Ruby

Letem městským světem anebo představujeme šik doplněk pro vaše letní cesty do práce nebo výlety po městě…

Je to tak, v letních měsících je ve městech výrazně nižší provoz a díky tomu roste zájem o využití kola, jako dopravního prostředku. Tomu nahrává i hezké počasí a dlouhé denní světlo. Letní cesta do práce je tak příjemnější a rozhodně přínosnější pro vaše zdraví a fyzičku. Pro někoho se tento způsob přepravy stane i novým životním stylem a kolo využívá až do pozdních podzimních dní, jak naše klimatické podmínky dovolí.

A když už městská cyklistika, tak ve vší parádě. O tom něco vědí i u slovenského Kellyse, který nejen že nabízí celou řadu city biků, ale také funkčních doplňků. Jeden takový vám dnes představíme.

Kellys town cap

TOWN CAP RUBY je městská helma, která má kromě osobitého designu také několik funkčních prvků, díky kterým nabídne i něco víc než jen ochranu hlavy.

Tato městská helma je vyrobena in-mold technologií, při které se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě, tlakově vstřikuje pěnový polystyren. Helma je z jednoho kusu, a tak získává na pevnosti a odolnosti proti nárazu.

town cap

Pro uživatelský komfort nabízí 10 velkých ventilačních otvorů, které jsou navrženy pro optimální vzdušnost a zároveň neruší samotný městský design helmy.

Skořepina nese stylové logo výrobce, které je v světlejším odstínu barvy helmy Town Cap, v našem případě variant temně červené.

Kellys town cap
Kellys town cap

Nepřehlédnutelný a také stylový je vyjímatelný textilní kšilt, který navíc ochrání před přímým slunečním světlem. Samozřejmostí je antibakteriální vnitřní vložka, která nabídne větší pohodlí při nošení.

Helma Kellys town cap

Helma Kellys Town cap má v zadní části, ve stahovacím systému, integrované bezpečnostní světlo. To nabízí dva režimy svícení, stálý a blikající. Nastavitelný systém upraví velikosti na obvod hlavy 52-61 cm. Potěšující je u takto kompaktní helmy hmotnost, u vel. S/M je to pouze 280 g.

Pořídit si můžete ve více barevných kombinacích, ty najdete na stránkách výrobce: www.kellysbike.com

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková