Zažijte LADIES BIKE WEEKEND Terezy Němcové-Huříkové

Pozvánka do Nového Města na dívčí kemp pod vedením české špičkové bikerky, Terezy Němcové

Chcete si užít bikování v přírodě kolem Nového Města na Moravě, projet úseky trati světového poháru, vyřádit se na novoměstských trailech? Nejen to Vás čeká na podzimním LADIES BIKE WEEKENDu, který pro Vás společně se svým týmem nachystala přední česká bikerka, Tereza Němcová-Huříková.  Postaráno bude i o večerní pohodový program, těšit se můžete na debaty o všem, co ženy bikerky potřebují znát, jako bonus vás čeká ukázka kompenzačních cviků vhodných k MTB. A načerpat síly můžete ve wellness a regenerační zóně hotelu Medlov.

Termín: 8. – 10. 9. 2017

Místo: Nové Město na Moravě, hotel Medlov   (http://www.medlovhotel.cz)

Kapacita: 30 osob

Přihlášky: Žádost o přihlášky zasílejte na  pavel.alias.nemec@gmail.com (předmět LBW 2017/ do emailu uveďte Vaše jméno + email)Obratem Vám bude zaslán závazný registrační formulář.

Osobní pozvánka od Terezy:” Bike camp určený pro ženy, které se chtějí naučit ovládat svůj bike a získat větší jistotu při překonávání technických překážek v lese. Slézat neustále z kola a zase nasedat kvůli spadlému kmínku, troše bláta nebo kamení je přeci nuda. Naučte se na kole jezdit a překonat strach z neznámého. My holky máme svůj styl jízdy, ale i s ním si můžeme užívat divoký biking v přírodě, s elegancí nám vlastní. Ten se Vám já i mé další ladies lektorky ze světa MTB, budeme snažit předat”.

Tak zapište do kalendáře a posílejte přihlášky!

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková