Vyhlášení soutěže KOLA 2017

Která tři testovaná kola si v letošním roce získala Váš obdiv? Známe výsledky, známe i výherce….

V předvánočním čase jsme vám nabídly přehled kol, které prošly redakčními testy a zároveň jsme vyhlásily soutěž, ať vyberete vaše tři favority. Oproti loňskému roku, kdy se mezi tři nejvýše hodnocené dostal zástupce silničních modelů, se letos prosadily celoodpružené biky. Terén vás zkrátka láká!

I když pár bodů si jedna silnička získala, a to Trek Silque SLR, která u několika z vás bodovala hlavně za zajímavě zpracovanou technologii jemného pružení (IsoSpeed systém)

 

A jaká je ta TOP trojice?

Kona Hei Hei Trail   
Scott Contessa Spark700
Trek Fuel EX 8

Kona Hei Hei Trail   

Tohle kolo se mi líbí a brala bych ho jako hračku do terénu na traily, o tom, že to musí být hodně zábavná jízda napoví už samotný zdvih 140mm a průměr kol 27,5“. 
Vlaďka B.

Kona Hei Hei

Scott Contessa Spark 700

Kola Scott patří k mé srdcové záležitosti a ani po letech nedokážu rozloučit. Doma už mám třetí „generaci“ Contess, po dvou výletních jsem si pořídila předloni Sparka, s kterým jezdím i na závody. O Sparku 700 jsem uvažovala jako možnosti udělat další upgrade.
Michaela M.

 


scott

Trek Fuel EX 8

Pro mě jasný favorit. Rychlý full,dle parametru a v kombinaci se schopným jezdcem proletí asfaltovou cyklostezku, kterou vás doveze k pořádným terénům. Kamenité úseky, skalky nebo technické výjezdy nebudou žádný problém.
Monika K.Trek

 

A kdo se může těšit na pěknou knížku z nakladatelství Cykloknihy.cz  “Kolem světa na kole”?

Michaela M., Praha
Monika K., Praha
Vladka B., Liberec
Markéta P., Všenory
Martin H., Humpolec

Gratulujeme výhercům a posíláme zasloužený dárek.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková