Masiv MTB Stage 2018 – motivace k tréninku, cesta k zážitku

Hledáte pořádnou výzvu do nové sezony? Už nemusíte! Unikátní etapový závod dvojic na horských kolech MASIV MTB STAGE RACE právě spustil registraci.

První ročník etapového závodu Masiv MTB Stage sklidil úspěch a tak se není co divit, že se organizátoři pustili s vervou do jeho pokračování. Masiv MTB 2018 se pojede 12. až 15. září 2018, a již nyní se můžete registrovat.

Účastníci se mohou opět těšit na 4 etapy na 4 místech v Čechách, 250 najetých kilometrů, okolo 7 tisíc výškových metrů a hlavně cestování vlakem.  I druhý ročník Masivu nabídne nespočet zážitků jak na horském kole, tak i mezi jednotlivými etapami, které budou zčásti nové..

„Masiv 2018 přinese to nejlepší z premiérového ročníku a také spoustu novinek. Zůstáváme na území českého Masivu, ale vylepšíme tratě, aby si je závodníci ještě víc užili.  Stejně tak budeme po jednotlivých štacích jezdit vlakem a část závodníků najde kompletní zázemí ve vlaku,“ vysvětluje Jan Dvořák, šéf organizačního týmu.

Stejně jako loni si mohou dvojice pořídit různé závodní balíčky. Základem je startovné, které je do konce února nebo pro prvních 50 týmů ve zvýhodněné výši 4 900 Kč / osoba. K němu si pak mohou týmy dokoupit transfery vlakem a přepravu kol, noclehy přímo ve vlaku nebo naopak nocování v hotelu. Letos je nově k dispozici i možnost zakoupit si i nocleh z úterý na středu před startem.

MTB masiv

„Každý, kdo byl loni na Masivu, říká, že bajkování spojené s cestováním a spaním ve vlaku je neskutečný zážitek,“ říká Jan Dvořák. „Faktem zůstává, že nikde jinde na světě takový koncept nenajdete a je naprosto unikátní. Míst ve vlaku je ale omezené množství, takže doporučujeme na nic nečekat. Koneckonců, registrace může být skvělá motivace do tréninku.“

Pro konkrétní variantu se závodníci ovšem nemusí rozhodnout hned, balíčky s transfery a noclehy si mohou pořídit i později v případě, že nebude vyčerpána kapacita. Celkem se na start druhého ročníku Masivu postaví maximálně 200 dvojic.

Budete mezi nimi?

Nejvýhodnější startovné je k mání do konce února nebo pro prvních 50 přihlášených dvojic na www.masivmtbrace.cz.

MASIV MTB RACE V KOSTCE

Kdy: 12.-15. září 2018

Co: etapový MTB závod dvojic

Kde: 4 různé etapy v Českém Masivu

Základní údaje: 250 km, + 7 000 m

Více informací:www.masivmtbrace.cz

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková