Vavrys posiluje, nově nabízí kola ORBEA

Jedna z příjemných novinek, Orbea rozšiřuje nabídku značek kol na českém trhu…

Přestože prezentace novinek z cykloprůmyslu pro sezónu 2018 vrcholila vloni na podzim, dostaly jsme jedno výjimečné pozvání od luhačovické společnosti Vavrys. Ta je dlouhá léta spojena s oblečením značky Craft, ale i dalšími brandy z oblasti sportovního a outdoorového vybavení. Většina z nich, stejně jako Craft pochází ze Švédska, například výrobce bund a dalšího nepromokavého oblečení Didriksons 1913 nebo přístroje Silva pro pobyt v přírodě. Teď ale portfolio posiluje velká a španělským sluncem prohřátá značka kol ORBEA.

Jsou vám ta kola povědomá? Samozřejmě, už roky na nich můžete vídat Kateřinu Nash i celý Clif Pro Team. V rámci prezentace, která se uskutečnila v kongresovém centru v Čestlicích a kde byla k vidění mimo jiné nová kolekce CRAFT podzim a zima 2018, byly vystaveny i hlavní novinky značky ORBEA. I když se na plochu nevešly všechny modely, můžeme prozradit, že je na co se těšit.

orbea
Orbea

„Letošní rok chceme obchodníky i veřejnost seznámit se značkou Orbea, máme nachystanou početnou testovací flotilu, která je průřezem toho, co Orbea nabízí. Budeme s ní jezdit po celé republice, aby se kola představila „na živo“. Společnost Vavrys má i slušnou zásobu kol skladem, takže jsme připraveni uspokojit případné zájemce ve velmi krátké dodací lhůtě“, nastínil plány pro letošní rok obchodní manažer Miroslav Janota.

A o jaká kola bude podle něj, coby zkušeného obchodníka a majitele prodejny Sport MIRA, největší zájem?
„Myslím, že určitě se budou líbit celoodpružená kola OIZ, orientovaná na cross country a maraton. Ta jezdí i na svěťácích. Z trail biků pak OCCAM TR, parádička se 130 a120 mm zdvihu“, vyzdvihuje Mirek Janota dva modely, které jsou i na ploše k vidění. Vedle biků je i slušný výběr silniček, nechybí ani tři modely elektrokol.

orbea barvy

Když k tomu přidáme možnost custom programu „MYO lite“, kdy si k rámu můžete navolit výběr komponentů, v případě MYO PROGRAM dokonce i barevnost, mají kola ORBEA dobře nakročeno získat si srdce nejednoho bikera i bikerky.

A my Vám už teď můžeme slíbit, že některý z modelů značky Orbea projde naším testem .

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková