Noční Valentýnská vyjížďka s Mojekolo.cz

Romantická večeře nebo zamilovaný bike? Tip na Valentýnský večer….

Sv. Valentýn, svátek zamilovaných si podmanil mnoho duší, ne každý ho ale chce slavit večeří při svíčkách.  Pražský cyklistický obchod Mojekolo vsadil na oslavu v jiné podobě a právě na valentýnský večer pořádá noční vyjížďku. 

V pořadí již druhá jízda se bude konat opět pod taktovkou dlouholetých reprezentantů na horských kolech a mistrů republiky Tomáše Vokrouhlíka a Josefa Kamlera a spoustu dalších z týmu Mojekolo.cz. Využijte je tedy naplno, můžete se mnohé přiučit a získat nejnovější informace ze světa cyklistiky. Nicméně tempa se bát nemusíte!

Celá večerní jízda se bude vyznačovat pohodovým tempem. Start bude od prodejny Mojekolo v Záběhlicích. “Vyjedeme směrem přehrada Hostivař – Petrovice – Dobrá Voda – Pitkovice – Čestlice – Křeslice a zpět. Možné jsou zápůjčky blatníčků, ale i kol nebo světel, je nutné ale rychle jednat,” vzkazuje Tomáš Vokrouhlík, šéf “zamilovaného” pelotonu.

Po vyjížďce je připravené malé občerstvení a posezení v příjemném prostředí prodejny.

A bonus navíc? Pro každého účastníka je připravený kupón na slevu 30 % na zboží v páru (přední a zadní blikačky, sada blatníků aj.) značek (Exustar, Kryptonite, SKS, R.S.P., Continental, ESIgrips, Knog).


Více informací na mojekolo.cz

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková