Mallorca s Alltraining.cz-zážitek pro každého cyklistu

Oslavte s Alltrainingem desáté narozeniny cyklistických tréninkových kempů a vyrazte na sportovní dovolenou na španělské Mallorce! Zajímají vás podrobnosti o průběhu kempu? Přečtěte si, jak si užila sluneční paprsky na mallorských silnicích společně s koupáním v moři jedna z účastnic loňského dubnového turnusu kempu Alltraining.cz.

„S myšlenkou, že vyrazím potrénovat a najezdit kilometry na Mallorku, jsem si pohrávala už delší dobu. Dva roky jezdím na kole jako hobby závodník a vloni jsem se rozhodla, že se před začátkem sezony chci konečně pořádně rozjezdit a vyladit formu. Vzhledem k tomu, že jsem chtěla trénování spojit i s dovolenou, odpočinout si od každodenní pracovní rutiny a o nic se nestarat, vsadila jsem na kemp s Alltrainingem, který, jak se později ukázalo, byl pro mětou nejlepší možnou volbou.

Hned po příjezdu jsem byla mile překvapena, jak je celý tým pod vedením trenéra Vojty Berana skvěle zorganizovaný a šlape jako hodinky. První den jsme absolvovali zátěžový test a také nám seřídili nastavení posedu, za což jsem byla velmi vděčná, protože jsem posléze zjistila, že právě špatné nastavení posedu způsobovalo mé dosavadní bolesti zad. Následovalo rozřazení do výkonnostních skupin a mohlo se začít!

IMG_7013

Ráno nám vždy prozářila usměvavá Terka Beranová, se kterou jsme měli rozcvičku a výběh podél moře… skvělá atmosféra a nastartování dne, po kterémjsem si pak pochutnala na bohaté snídani v hotelu.

Každý den jsme pod vedením trenérů brázdili mallorské silnice, kde si člověk připadal jako v cyklistickém ráji – neustále jsme míjeli skupiny stejných nadšenců, jako jsme my. A to nemluvím o atmosféře náměstíčka v Petře, kde jste v každé kavárničce mohli vidět snad jedině tuto sestavu: cyklista – kolo – káva – dortík. I když nám trenéři Vojta a Adam dávali pěkně do těla, také nám dovolili se občas občerstvit dortíkem či jinou dobrotou.

Člověk si zkrátka mohl užívat vše plnými doušky naprosto bez starostí, což dokazuje i to, že když se mi hned druhý den podařilo uprostřed vyjížďky píchnout, mechanik Petr kolo ihned opravil a skupinu jsme za pár minut společně zase dojeli. Být tam sama, je to pro mě dost nepříjemné a zdlouhavé… Kromě profesionálního servisu jsem na kempu oceňovala i to, že jsme se nevěnovali pouze najíždění kilometrů, ale také jsme pilovali techniku jízdy a já se konečně naučila jezdit ve skupině a nebát se ve sjezdech.

P1010343

No a po vyjížďce jsem se vždy nejvíc těšila na masáž, která po celém dni na kole fakt bodla! Věnovali jsme se i různým regeneračním procedurám, abychom se dobře připravili na další cyklistické zážitky. Každý den jsme završili výbornou večeří, posezením se skvělou partou lidí a někdy i videocoachingem nebo přednáškou se sportovní tématikou.

Podtrženo, sečteno, skvělých 10 dní odpočinku, aktivního pohybu, regenerace, kde si člověk díky profesionálnímu přístupu odnesl mnohem více než jen naježděné kilometry. Do teď na všechno ráda vzpomínám a těším se na další ročník!“

ROB_TRNKA_PHOTO_5130034

Máte chuť jet také? Vyrazte s námi na Mallorkuna jaře 2019 i vy aužijte si tréninkový kemp plný nevšedních sportovních zážitků, pohody a dobré nálady. Od konce února do května je připraveno11 turnusů, ze kterých si vybere úplně každý cyklista!

Již teď můžete využít FIRST MINUTE nabídku, která platí do 30. 11. 2018 pro jarní turnusy, které se již teď rychle plní. Váháte-li co dát manželovi, či zapálenému cyklistovi za sportovní dárek, máte ideální námět jak mu udělat obrovskou radost. Více informací najdete ZDE.

Těšíme se na vás na Mallorce! Za tým tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz

Tereza a Vojtěch Beranovi


Autor: Komerční sdělení

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková