Šejkr. Šikovně a jednoduše 2 v 1

Máte slabost pro praktické věci? Je tu jeden tip pro radost…

Představení této užitečné a praktické věci nás těší dvojnásob. Jde o český výrobek, plně recyklovatelný, je víceúčelový, tudíž lze říct, že naplňuje filozofii „zero waste“, minimalistického životního stylu.  

Asi není mnoho těch, co by neznaly tradičního výrobce cyklistických lahví, značku RB Mědílek. Mimochodem, ty první lahve si zákazníci mohly koupit před víc než 20 lety! Jenže tahle krkonošská společnost nabízí širší sortiment, ať už to jsou krabičky na svačinu, ochranné krytky na lahve, termo obaly. Zkvalitňuje použitý materiál, své produkty inovuje, aby poskytly ještě vyšší komfort užívání.

Jedním z takových je novinka letošní sezóny: šejkr. Přesněji řečeno, zdravá lahev a šejkr v jednom. Změna běžné cyklistické lahve v pomocníka, který dokáže namixovat například ochucenou vodu, matcha tea, ledovou kávou i sportovní nápoj.

Vytvoření šejkru je snadné a stane se tak pomocí vyjímatelného ŠEJKR sítka, které se usadí do víčka lahve.

Lahev, včetně sítka, patří do kategorie Zdravá lahev, což znamená, že je vyrobena z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Všechny produkty, vyrobené z polypropylenu a nesoucí tuto ochrannou známku neobsahují změkčovadla, karcinogeny ani zdraví škodlivá barviva. Díky tomuto unikátnímu zdravotnickému plastu, který je velmi odolný, pevný, neuvolňuje ani nepřejímá pachy jako čínské flašky na vodu, vydrží i hrubější zacházení a pády na zem.

Další velkou výhodou je odolnost vůči vysoké teplotě. Celý výrobek můžete využívat na přípravu teplých i studených nápojů. A dokonce lahev lze vyvařit, při 100°C po dobu 5 minut ji zaručeně zbavíte všech bakterií. Lze mýt v myčce na nádobí i ohřívat v mikrovlnné troubě.

Šejkr a lahev v jednom můžete vybírat ve čtyřech barevných kombinacích: bílé, zelené, modré a růžové a v objemu 700ml. Cena za tento povedený produkt je 249 Kč.

Více info o produktech zde.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková