Objeďte měsíc s Markétou Peggy Marvanovou

Peggy Marvanová zve na pořádně dlouhé bikování ve spolupráci s Bike Hero. Máš na to?

Markéta Peggy Marvanová momentálně se svým parťákem Pavlem Paloncym zdolává nejvyšší sedla Evropy ve svém projektu Everesting – Korona Himaláje.

To jí však nebrání v okamžiku, kdy zrovna nesedí v sedle svého kola a nešlape do kopce, plánovat a připravovat další výzvu, které se tentokrát může společně s ní zúčastnit každý z vás. Ve spolupráci s klukama z projektu BIKE HERO totiž chystají neopakovatelný event pro všechny milovníky dlouhého bikování. Tahle výzva se jmenuje BIKE HERO – OKOLO MĚSÍCE a jejím cílem bude za jediný den “objet“ společně Měsíc (10 921 km).

V sobotu 7. 8. 2021 mezi 5 až 8 hod ranní postupně vyrazí z kempu v Karlštejně 100 odvážných bikerek a bikerů. Bude na ně čekat jen pro tuto příležitost speciálně upravená trasa BIKE HERO o délce 169 km s převýšením více jak 4000 m. Pokud jí v tomto dni dokončí alespoň 65 účastníků, společně objedou Měsíc dokola.

To ale není vše. Celý výtěžek z této akce půjde na podporu Dáji a Alex v jejich cestě životem. Jsou to rozdílné dívky, které však jedno spojuje. Velké životní příběhy a energie žít naplno. Cílem je na startovném a ostatních příspěvcích z řad veřejnosti vybrat 80 000 Kč a na konci výzvy předat každé z dívek šek o hodnotě 40 000 Kč.

Chcete být mezi stovkou účastníků a zažít tuhle speciální výzvu na unikátní trase? Tahle možnost už se totiž nikdy nebude opakovat, tak si nezapomeňte rezervovat své místo na této akci. Registrace bude spuštěna 16. 6. 2021 v 16:00 na www.okolomesice.cz. V cíli celé trasy na vás bude čekat nejen úžasný pocit ze zdolání této výzvy, ale také dárek od Peggy v podobě unikátního finisherského nákrčníku od LAWI z limitované edice s motivem této akce a památeční certifikát. Vaše jméno se zároveň zařadí na listinu finisherů BIKE HERO, kterou naleznete na www.bikehero.cz.

Ten, kdo se nedostane mezi stovku účastníků nebo se mu termín z nějakého důvodu nehodí, ale přesto ho tahle myšlenka oslovila, může přispět jakoukoliv částkou Alex a Dáje. Více informací naleznete také na www.okolomesice.cz.

Na všechny se srdečně těší 🙂
Marketa Peggy Marvanová, česká vytrvalostní “ultra” cyklistka

Autor: Pressnews
Foto: Bikehero

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková