MČR horských kol: Kateřina Nash si dojela pro další titul

V Brně se dnes po poledni bojovalo o titul mistryně republiky v cross country, zvítězila favorizovaná Kateřina Nash.

Kateřina Nash potvrdila roli favoritky a na domácím šampionátu horských kol vybojovala titul mistryně republiky v corss country.  Letos čtyřicetiletá bikerka, závodící za Clif Pro team vyhrála titul po 7 letech. Stříbro si odváží Jitka Škarnitzlová (ČS Accolade), která předvedla opět vynikající výkon a třetí Karle Štěpánové( N1 Distribution) nadělila víc, jak dvě minuty. Před Štěpánovou se vpasovala ještě Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek), která ovládla kategorii závodnic do 23 let. Na druhém místě mezi ženami do 23 let a v absolutním pořadí pátá přijela závodnice týmu Nutrend Specialized, Adéla Šafářová, o bronzovou medaili rozšířila svou sbírku čerstvá šampionka ve sprintu, Barbora Průdková (Superior MTB).