Dámy na kole zářily na Pražské 50

Pražská 50 je tradiční podzimní maraton, letos se jel již 17. ročník. Ženskou kategorii ovládla Šárka Černá, mezi muži projel cílem jako první Michal Bubílek . Týmovou soutěž ovládly Dámy na kole. Vlastně Dámám na kole patřil skoro celý den. …

Dnešní report z akce Pražská 50 bude nejen o závodě a sportovních výkonech.  Byl to den plný příjemné atmosféry, kdy byla naplněná myšlenka našeho webového portálu DNK : píšeme o ženách a pro ženy.  Lepší než psaní, bude tentokrát komentovaná fotoreportáž. Zážitků a hezkých setkání tu bylo hodně.

_MG_1882

Závod Pražská 50 a Kája Polívková patří k sobě – osminásobná vítězka tohoto podniku byla  pozvaná jako host a závod také startovala. A samozřejmě – jako šéfredaktorka a duše DNK představila všem webový portál damynakole.cz a nastínila plány této dámské komunity.

 

_MG_1863

DNK se líbí. Myšlenka, logo, dresíky….Naše nová fanynka z Liberce.

 

_MG_1905

Kujme pikle….;-) Tým  DNK v plné sestavě Ivča, Šárka, Natálie a Lenka  připraveny k “boji” o vítězství.  I špičkové závodnice jsou součástí naší komunity. I ony mají své příběhy, o kterých rádi pro vás píšeme. Chvíle na výslunní si  také zaslouží….

 

_MG_1972

“Ten musím mít !”… řekla tahle sympatická slečna a…my jí přání splnily 😉 Ještě jsme pak probraly jak se jí jezdí se skupinou chlapů, a jak se těší, až je překvapí tímto skutečně “ladyies” dresem. ” Čert vem bláto, to se vypere…”  😉

 

_MG_1977

Radost podruhé….. 🙂

 

_MG_1896

Rozhovor pro TV : a nejen o tom, proč není loňská vítězka na startu.  ” DNK”  jsou opět u toho 😉

 

_MG_1923

Jedno z dalších příjemných setkání – s kamarádem, úžasným člověkem – Jirkou Ježkem, paralympijským vítězem.

 

_MG_1925

Jiří Ježek je motivací snad pro každého sportovce. Jeho odhodlání a věčný úsměv, i přes životní karamboly, které ho potkaly….kéž by tohle bylo nakažlivé !

 

_MG_1920

Sympatický radní Prahy 6, pan Nechvátal  a Kája Polívková dostávají pokyny od hlavní rozhodčí, jak a odkud se bude závod startovat. Tohle musí klapnou ta vteřinu….

 

_MG_1931

Odstartováno ! A už se jedeeeee…

 

_MG_1952

Dámy na kole jsou na trati a pro nejlepší už je připravené pódium…..

 

_MG_1995

Absolutní vítězka ženské kategorie, Šárka Černá. Na stupeň nejvyšší půjde dvakrát….

 

_MG_2008

YES… ! 😉 Díky, holky šikovné…

 

_MG_2039

Naše dresy DNK nejvýš, ale myslím, že radost si užívají všechny přítomné dámy…

 

_MG_2049

Pohár pro vítězný tým dostala nezávodící kapitánka. Díky za něj ! Díky i dalším holkám, které jsme zahlédly v našich dresech, i těm, které patří mezi  čtenářky DNK a oblékají své týmové. Bylo fajn i mnoho dalších setkání, i minipříběhů, kdy se o náš web a zajímali pánové, zjišťovali informace pro své partnerky nebo je přivedli ke stánku a koupili jim dres a ponožky, aby je kolo bavilo ještě o trochu víc. Motivace pro nás, v redakci – psát a plánovat akce pro Vás všechny – ať už máte srdce závodní a nebo jste výletnice-pohodářka.

Tak naviděnou zase příště !

Autor: redakce DNK

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková