Kalas vytvořil limitovanou edici dresů pro Sanne Cant

Když je žena inspirací, vznikne krásné dílo. Táborská firma Kalas už třetím rokem obléká belgický tým, v čele s cyklokrosovou hvězdou Sanne Cant. Letos vytvořil speciální edici na počest jejích výkonů. Dres můžete mít i vy….

V táborské dílně vznikla v limitovaném počtu edice oblečení, jež svým designem vyznává úctu Belgičance Sanne Cant, majitelce tří významných titulů v cyklokrosu. V jednom roce se jí totiž podařilo získat titul mistryně světa, Evropy a své rodné země Belgie. Minimalistický design s decentními prvky symbolů všech titulů charakterizuje tento jedinečný set.

Sanne Kalas_3 upravena

Dres Razor je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a skýtá v sobě všechny nutné detaily, které jsou kladeny na závodní oblečení. Velice lehká a prodyšná tkanina Razor je vyvinuta především pro závodní nasazení, síťované panely na bocích přispívají lepšímu odvodu potu a aktivní švy poskytují lepší elasticitu dresu a umožní dokonalé padnutí. Moderní trendy následují i prodloužené rukávy se skrytým elastickým zakončením snižují odpor vzduchu, překrytý kostěný zip usnadňující rozepínání a zapínání dresu jednou rukou a nebo zakončení spodního okraje dresu gumou se silikonovým proužkem. Potěší také odepínací a voděodolný sáček na cennosti.

Součástí kolekce Sanne Cant jsou také kraťasy Goffrato z vysoce funkčního materiálu a novým typem šlí vyrobených inovativní technologií lepených švů. Vložka Endurance 3D slibuje díky strategicky umístěným vrstvám hustě stlačené pěny maximální pohodlí, které podpoří i vsadka v nohavicích z vysoce elastického materiálu, ploché švy a nohavice s elastickým zakončením a reflexním prvkem v plochém švu.

Limitovanou řadu cyklistického oblečení edice Sanne Cant, která je v dámské i pánské verzi a doplňují ji i stylové vysoké ponožky, je možné objednat v e-shopu na kalas.cz.

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková