Hodně štěstí, paní Čábelická!

Jeden z nejsledovanějších párů české mtb scény se vydal na společnou životní cestu …

Závodní éra slečny Jitky Škarniztlové je minulostí. Týden po úspěšném mistrovství světa si se svým přítelem, týmovým manažerem a také spolumajitelem společnosti Cabtech s.r.o Pavlem Čábelickým řekli společné ano. V pátek mezi nejbližšími a s úředním protokolem, o den později pak v milovaném Kokořínsku, kdy se rodina rozrostla o okruh přátel. Tady před všemi složili i nelehký manželský slib, v kterém se mimo jiné zavázali, že oba zůstanou věrni všemu, co dosud dělali, neboť by to nebyli oni a to by způsobilo smutek mnoha jejich blízkým.

tátaJitka Škarnitzlová
jitka Škarnitzlová Čábelická

Takže fanoušci naší v současnosti nejlepší české bikerky, máte se na co těšit! Tokio je velká výzva, jen odteď budete držet palce paní Čábelické.

Toto jméno bude už ve výsledkových listinách v následujících dvou, třech týdnech, protože Jitce sezóna ještě neskončila. Chystá se na Maja Race, který organizuje kamarádka a čerstvá medailistka z MS v maratonu, Maja Wloszczowska, naší mistryni uvidíme i na prvních cyklokrosových závodech. A svatební cesta? „Jasně, že bude…chystáme se do zahraničí“, odpověděla mi rozesmátá paní nevěsta a mě v mžiku napadlo několik zajímavých destinací, kde by si tento sympatický pár mohl zaslouženě užít volno i líbánky. „Jedeme do lázní, do Piešťan“, dodala Jitka, která prý ani vteřinu neváhala nad změnou příjmení.

smích Jitka Škarnitzlová Čábelická
polibek Jitka Škarnitzlová Čábelická

Hodně štěstí i Pavlovi, vždyť za výkonnostním posunem Jitky stojí jeho velká energie a práce, když pomohl vytvořit závodní tým Gapp systém Cabtech a dal Jitce týmové i domácí zázemí. Samozřejmě i on přislíbil, že nepoleví v manažerských povinnostech, ani ve své vynalézavosti světových zlepšováků.

Ať oběma ten nejdelší etapák jménem manželství vyjde na 100%.

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková