Kalendář holek z GT Oportunity, výtěžek jim pomůže na cestu do světa

Další kalendář, kdy jsou v hlavní roli ženy-cyklistky, nafotily dámy z brněnského týmu GT Oportunity….

Příprava na novou sezónu je v plném proudu a není to jen o nabíhání nebo najíždění kilometrů a hodinách strávených na válcích či v posilovně. Dámská část týmu GT OPPORTUNITY BRNO si k svým běžným povinnostem naložila jednu navíc. Ale tentokrát nešlo o sport. Stačí vyměnit dres za pěkné šaty, nechat se chvíli hýčkat vizážistkou a pak ….

Tři dámy z tohoto brněnského týmu přináší trochu jiný pohled na cyklistiku. Holky pod taktovkou sportovního fotografa Josefa Vaishara, který se věnuje především dokumentování silničních závodů, nafotily nástěnný kalendář.

GT holky

„První impuls nám dali sponzoři. Chtěli udělat fotky takového nezávodního formátu. Jestli se povede prodat více kusů a získáme peníze navíc, tak je použijeme na financování závodů v zahraničí, abychom mohly sbírat UCI body. To je základ jak pro dobrý výsledek, tak především pro sbírání bodů pro hodnocení národů směrem k olympiádě. Ať tam máme nějakou zástupkyni“, sdělila nám dlouholetá členka týmu GT Opportunity Brno, Lucka Veselá.

Tady je malá ochutnávka několika fotografií, další už odtajní až samotný kalendář. Tak si udělejte radost a podpořte sympatické trio dívek z GT Oportunity.

Kalendář 2019 můžete objednat na e-mailu gtczechteam@gmail.com
Cena kalendáře je 349 Kč.

48261428_531891547310154_2619572851014893568_n
holky
Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková