Poslední místo! DNK kemp Mallorca 2019

Vzpomínkové video a jedná hodně dobrá pozvánka….

Na začátku listopadu jsme zveřejnily tuto pozvánku na unikátní “dámskou jízdu”, cyklistický kemp na Mallorce. 

Během krátké chvíle byla kapacita téměř naplněná. Po loňské skvělé zkušenosti se většina účastnic přihlásila znovu, přibylo i několik nových tváří. 

Zbývá nám jedno volné místo. Pokud jsi to právě ty, co máš ráda silniční cyklistiku, hledáš spřízněné duše a parťačky na svižný trénink nebo pohodové výlety, přidej se! 

Báječná sportovně-relaxační dovolená zaručená!

Tady je pozvánka i potřebné informace…(a pro jakékoliv další neváhejte napsat)

Mallorca je už dlouhá léta označovaná za cyklistický ráj a proto se sem většina z nich ráda vrací. A my to máme stejné. Když končil loňský první DNK kemp, věděly jsme, proč se s ostrovem loučíme se slovy “ahoj za rok”. 

Oblast přenádherné Alcudie v sobě snoubí místo pro sport i tolik potřebný relax. Pro trénink dokonalé místo. Chceš roviny, máš je mít, pokud miluješ houpavý profil, najdeš ho za chvíli a  kopce, ty máš doslova na dlani.

Podívejte se na vzpomínkové video a nechte se unést pozitivní energií party holek, co se vydala na zážitkovou dovolenou. S kolem a odhodláním pořádně šlápnout do pedálů…

Baví vás silniční cyklistika a líbilo by se vám takovou akci zažít? Žádný problém, přidejte se! Tady jsou základní informace….

Kdy?

12.4. – 22.4. 2019

Výhoda termínu? Čerpáte pouze čtyři dny dovolené.

Kam?

Na severní část ostrova, na Playa de Muro, cca 7 km od centra města Port d’Alcúdia. Výborná lokalita, odtud máte roviny přímo od hotelu a do kopců jen kousek.

Ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel Eden Playa****, all inclusive

Ideální poloha přímo na pláži, velký bazén v areálu hotelu, luxusní pohodlné bydlení v apartmánech s oddělenou ložnicí, balkonem, malé fitness, wellness – vše v ceně

Služba all inclusive vám umožní perfektní stravování, přesně, kdy budete potřebovat. Oproti klasické polopenzi je nabízen oběd v době 12-15 hod, poté možnost občerstvení v chill-out baru v době 15-17:30, pasta, ovoce, zelenina, pizza, sladká vafle, alko i nealko nápoje. Nebudete tak po každém tréninku hladovět do večeře!

A ve volném dni…není nad to si užít pohled na azurové moře s chill-out baru, se sklenkou sektu nebo šálkem odpolední kávy.
Díky zdejšímu servisu nemusíte vytáhnout za celý pobyt peněženku z kapsy;-)

Na kolik to vyjde?

Cena vychází na  26 335,- Kč.  Zajistíme vám: zpáteční letenku z Prahy*, přepravu kola, transfer z letiště na hotel a zpět na letiště (pouze v daném termínu),ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu Eden Playa se službou all inclusive, služby mechanika během kempu, iontový nápoj, ochutnávku energetických tyček, návrh tréninkového programu na celý pobyt, individuální tréninkové konzultace.    

APARTMÁNY jsou běžně pro dva dospělé (oddělená ložnice)
– za obsazení jednou osobou účtuje hotel příplatek (cca 30 % z ceny)
– po dohodě lze ubytovat třetí osobu

*LETENKY (odlet tam: 12.4. v 18.05 hod, zpět  22.4. v 21:20 hod)
– zahrnují přepravu kola- váhový limit 32 kg
– nadstandardní váhový limit na zavazadla – kromě kabinového (8kg) může mít vaše zavazadlo 23 kg

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

Informace: počet míst je omezený, rezervace do 22.11. 2018 !

Máte nějaké otázky? Napište nám na: damynakole@gmail.com

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková