Kalas vytvořil limitovanou kolekci a pouze pro dámy!

Ojedinělá kolekce s příběhem – to je limitovaná série od Kalase, určená pouze ženám

Představovat značku Kalas by bylo skutečně nošení dříví do lesa. Co ale stojí za pozornost je, že poprvé v historii nabízí tato ve světě úspěšná značka limitovanou sérii oblečení pouze v dámském provedení! A opět je tu parádní propojení. Po Sane Cant, někdejší mistryni světa, pro kterou Kalas vytvořil kolekci PRO Sane, a která měla i pánskou verzi, je hlavní roli aktuální mistryně světa v cyklokrosu Ceylin Alvarado.

Celým jménem Ceylin del Carmen Alvarado je nizozemská cyklokrosařka závodící ve službách belgické stáje Alpecin-Fenix. Jak již samotné jméno napovídá, kořeny této usměvavé milovnice cyklistiky sahají do hispánských zemí. Původem pochází z Dominikánské republiky, jejíž vlajka a geografická pozice v Karibském moři nás inspirovala při vzniku této jedinečné dámské kolekce (CCA).

Karibská vládkyně cyklokrosu

Evropský příběh talentované cyklistiky se začal psát, když jí bylo 5 let a s rodinou emigrovala do Nizozemí. Vyměnila tropické podnebí prodchnuté sluncem a azurovým mořem za mírný podnebný pás na břehu Atlantického oceánu, v jehož jednom koutě se lidé baví pří sledování cyklokrosu. Tuto terénní cyklistickou disciplínu si ihned oblíbila. V roce 2017 uzavřela svůj první profesionální kontrakt s belgickou stájí Beobank-Corendon, kde mohla začít okoukávat nevšední cyklokrosový um Mathieu van der Poela.

I přes nelehké podmínky, které v cyklokrosu občas panují, zůstal mladé Dominičance úsměv na tváři, a v pouhých 21 letech mohla začít pomýšlet na trůn královny. Veleúspěšná sezóna 2019, ve které posbírala několik cenných vavřínů světové třídy, jí pasovala do role favoritky cyklokrosového šampionátu ve švýcarském Dübendorfu. Vytoužený sen se stal skutečností a Ceylin se po těsném vítězství ve spurtu oblékla do duhového dresu mistryně světa.

Letní kolekce

Inspirovaná karibským stylem a temperamentní povahou obyvatel Dominikánské republiky, představujeme kolekci CCA, kterou charakterizuje živý a energický design. Kombinace tónů modré a červené na bílém pozadí působí vzdušným, svěžím, letním dojmem a dodává této kolekci elegantní a sportovní styl.

Osvědčený materiál

Dres je vyroben z našeho osvědčené textilie Spinn, pro nějž je typický skvělý odvod potu a důkladná prodyšnost. V horní části dresu je decentně naznačen podpis této světově uznávané cyklokrosařky.

b

b

b

Zakončení rukávů

Rukávy dresu jsou zakončeny prodyšnou elastickou páskou, která důkladně přilne k paži, díky čemuž dres skvěle padne. Design levého rukávu je vytvořen ve vlajce Dominikánské republiky.

b

b

b

Boční panely dresu

Boční panely dresu jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který zajistí potřebnou ventilaci při jízdě v teplém počasí. Postranní panely charakterizuje pestrý design s několika prvky.

Zakončení nohavic

Kraťasy jsou vyrobeny z našeho osvědčeného materiálu Lycra Power, který se vyznačuje vysokou odolností vůči opotřebení a prodyšností. Jsou zakončeny přiléhavou páskou pomocí plochého švu pro maximální pohodlí. Konec pravé nohavice symbolizuje průzračné Karibské moře, v němž se nachází domovina CCA.

Podorbné info o dostupnosti limitované kolekce Ceylin Alvarado najdete na stránkách výrobce.

Autor: TZ

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková