Reklama

Městem na kole

Reklama

Redakční test: Kellys Vanity 70. Kolo, co má šmrnc.

Jezdíte do práce na kole? Máte ráda pohodové víkendové vyjížďky po cyklostezkách? Pak by vám určitě neměl uniknout náš redakční test KELLYS Vanity 70.

Celý článek

Řidič versus cyklista. Spolu a proti sobě.

Silnice patří řidičům i cyklistům, ani jedna skupina nemá žádná privilegia. Jak vnímá řidič cyklistu? Co naopak štve cyklisty v chování řidičů? Proč není vždy vyhláška tím nejlepším řešením?

Celý článek

Akce „Do práce na kole“ letos rekordní

Téměř 11 000 lidí se zapojilo do akce „Do práce na kole“, a na jejich kontě je za soutěžní měsíc přes 2 miliony kilometrů! Letos poprvé mohli akic podpořit i běžci a chodci…

Celý článek

Povedná Dámská jízda v Ski a Bike Centrum Radotín

První červnová sobota patřila i letos v Ski Bike Centru Radotín tradiční cyklistické akci pro něžnější pohlaví s názvem Dámská jízda. Přečtěte si krátké ohlédnutí za vydařenou sobotou prostřednictvím účastnic….

Celý článek

Retro ve městě – buďte krásná

Také u vás vzbuzují příjemné letní dny touhu dělat něco jinak? Co třeba vyměnit na přepravu městem auto za kolo? Víme, jak můžete zůstat stále krásná a elegantní. Nechte se inspirovat….

Celý článek

Budoucnost nebo bláznivý nápad? Twicycle!

Co myslíte, objeví se takové kolo i na českých cyklostezkách….?

Celý článek

Pražské schody poprvé i pro ženy!

Velmi příjemná zpráva od organizátorů největšího mezinárodního městského závodu Pražské schody….

Celý článek

Skládací KOLOS No 6. Buďte svá…

Skládací kolo – staronový fenomén dopravy po městě i modní doplněk. Vytvořte si svůj design!

Celý článek

Co Čech, to cyklista? Jak si vede cyklistika ve srovnání s dalšími sporty?

Pár zajímavých čísel o cyklistice, jako sportu číslo jedna mezi aktivní populací. Jak si vedeme ve srovnání se světem, jaké používáme aplikace a kolik smutně končících nehod bylo v minulém roce….?

Celý článek

Bavte se sportem – tipy na silvestrovské a novoroční akce

Sváteční lenošení nikoho dlouho nebaví. Zima neukázala svou pravou tvář a na sněhovou nadílku je skoupá, ale i tak je řada akcí, které sportovní vyžití nabízí. Přinášíme několik tipů, které vás mohou zabavit …. Akce pro celou rodinu Horolezci, horolezkyně, horolozečata…vyzkoušejet SmíchOff Užijte si den na lezecké stěně Smíchofff ! Nepotřebujete žádnou výbavu- vše vám […]

Celý článek