Reklama

Městem na kole

Reklama

Redakční test: Kellys Vanity 70. Kolo, co má šmrnc.

Jezdíte do práce na kole? Máte ráda pohodové víkendové vyjížďky po cyklostezkách? Pak by vám určitě neměl uniknout náš redakční test KELLYS Vanity 70.

Řidič versus cyklista. Spolu a proti sobě.

Silnice patří řidičům i cyklistům, ani jedna skupina nemá žádná privilegia. Jak vnímá řidič cyklistu? Co naopak štve cyklisty v chování řidičů? Proč není vždy vyhláška tím nejlepším řešením?

Akce „Do práce na kole“ letos rekordní

Téměř 11 000 lidí se zapojilo do akce „Do práce na kole“, a na jejich kontě je za soutěžní měsíc přes 2 miliony kilometrů! Letos poprvé mohli akic podpořit i běžci a chodci…

Povedná Dámská jízda v Ski a Bike Centrum Radotín

První červnová sobota patřila i letos v Ski Bike Centru Radotín tradiční cyklistické akci pro něžnější pohlaví s názvem Dámská jízda. Přečtěte si krátké ohlédnutí za vydařenou sobotou prostřednictvím účastnic….

Retro ve městě – buďte krásná

Také u vás vzbuzují příjemné letní dny touhu dělat něco jinak? Co třeba vyměnit na přepravu městem auto za kolo? Víme, jak můžete zůstat stále krásná a elegantní. Nechte se inspirovat….

Budoucnost nebo bláznivý nápad? Twicycle!

Co myslíte, objeví se takové kolo i na českých cyklostezkách….?

Pražské schody poprvé i pro ženy!

Velmi příjemná zpráva od organizátorů největšího mezinárodního městského závodu Pražské schody….

Skládací KOLOS No 6. Buďte svá…

Skládací kolo – staronový fenomén dopravy po městě i modní doplněk. Vytvořte si svůj design!

Co Čech, to cyklista? Jak si vede cyklistika ve srovnání s dalšími sporty?

Pár zajímavých čísel o cyklistice, jako sportu číslo jedna mezi aktivní populací. Jak si vedeme ve srovnání se světem, jaké používáme aplikace a kolik smutně končících nehod bylo v minulém roce….?

Bavte se sportem – tipy na silvestrovské a novoroční akce

Sváteční lenošení nikoho dlouho nebaví. Zima neukázala svou pravou tvář […]

Moustache Lundi 26 NuVinci – redakční test

Zapomeňte na les, kořeny, kameny. I štěrkové cesty, ačkoliv s tím by si náš testovaný bike francouzké značky Moustache poradil. Jeho přednosti jsou jinde….

5+ 1 užitečná rada, jak zvládnout jízdu na kole ve městě

Městská cyklistika a využívání kola jako dopravního prostředku narůstá na oblibě. O progresivním rozvoji napověděl i nedávno skončený cyklistický veletrh Eurobike, kde bylo k vidění mnoho modelů a tipů kol k přepravě po městě, zároveň i stylových doplňků.