Plán na víkend? Bike, silnička, elektrokolo …Specialized zve na Test the Best v Praze

Téměř 90 kol bude k mání na víkendové testovačce značky Specialized. A to není vše…

Druhý květnový víkend od 10. – 12. 5. si pro Vás firma Specialized připravila testovací akci ze série Test the Best v areálu Hostivařské přehrady v Praze. Na koupání to nebude, ale na kolo ano. Zdejší lesopark a jeho okolí nabízí až překvapivé možnosti krásného přírodního bikingu. Užít si mohou pohodáři a na štěrkových cestách vyzkoušet vlastnosti gravel bika, klasické xc trasy tu také najdete. A kdo se vyzná, může vyzkoušet i úseky poctivého endura, kde nechybí klopenky, skoky.

A co e-biky, jak je vnímáte? Už jste měli možnost vyzkoušet nějaký model v lepší výbavě? Specialized mí ve své testovací flotile to nejlepší z letošní modelové řady. A i v malých dámských velikostech.

Samozřejmě trasy jsou přichystané i pro ty, co sáhnou po některém z top modelů silniční nabídky, mírně zvlněné silnice s malým provozem jistě potěší a umožní si užít testovací jízdu na maximum.

Příjemným bonusem je i možnost využít vedených vyjížděk partou Trail Guid, každá z vyjížděk je na jednu hodinu a počet lidí ve skupině je limitován na osm.

Test the Best začíná už v pátek od 12 hodin, první vyjížďka je od 14 hodin.

Odkaz na nezbytnou REGISTRACI a další důležité informace včetně seznamu testovacích kol najdete ZDE

 

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková