Blinduro – závod na oči, tentokrát na gravel biku. Je čas se registrovat!

Zážitek, co tu ještě nebyl? Víme o něm….

Dnes v poledne byla spuštěna registrace na Gravel Blinduro pro majitele „štěrkoletů“ neboli gravel biků, a také cyklokrosových speciálů.  Přihlášení je možné výhradně online na stránce České Enduro Serie a jen po dva týdny, respektive do naplnění kapacity.

Zkušenosti z Blindura? Plno, a to hodně rychle. Ne, nechceme vás stresovat, přeci jen poměr mezi majiteli horských kol a gravel biků se výrazně liší. Nicméně jedno je jisté-akce, připravená organizátory, v čele s Michalem Prokopem a Zdeňkem Pólem je zárukou kvality a především zábavy.

Pro koho to je?

Gravel-Blinduro má ambice svést na jedno místo cyklisty. Všechny. Bikery, silničáře, cyklokrosaře, turisty, festkaře. Samotná akce využívá úspěšného konceptu Blindura pro všechny cyklisty toužících odbočit dle libosti ze silnice na polní cestu nebo do terénu. Někdejší Král české cyklistiky Michal Prokop vzkazuje: „V srdci České Kanady jsme našli gravel ráj! Jihovýchodní kout Čech na hranici s Moravou a Rakouskem je nádherný, protkaný cestami a silničkami s nejrůznějším povrchem. Snažíme se ukázat vám toho co nejvíc. Naložíš kolo, kámoše nebo rodinku, a strávíš parádní víkend v přírodě. Bez závodního stresu. Přitom se můžeš hecnout, když chceš. Nebo nech auto doma a doraz rovnou na kole! Neřešíme odlišnosti, tak vytáhněte v červnu gravely nebo krosky a přijeďte se vyblbnout.“

Termín: 23.6.-24.6.2018
Lokalita: Česká Kanada

 

Tak kdo do toho půjde s námi, dámy?

 

Kája Polívková on Facebook
Kája Polívková